Infinity ELearning

Kurumsal Blog

Üreten İşletmeler Nasıl Dijital Dönüşebilir?

Geçmişte deneyimler ön plandaydı ve kuşaktan kuşağa bu deneyimler kayıt altında tutulmadan aktarılırdı. Ancak bugün hızla gelişen bir teknoloji çağındayız. Her gün yeni bir bilgi öğreniyor ve bu bilgiyi saniyeler içerisinde aktarabiliyoruz. İşte sizin de bu çağa ayak uydurmanız, müşterilerinizle iletişim bağı kurmanız; kendinizi ve ürünlerinizi geliştirmeniz, dönüştürmeniz ve güncellemeniz gerekiyor. Bunun çözümü de çevik ve yeniliklere açık olmaktan geçiyor. Unutmayın bilgi bir çocuk gibidir; doğar, büyür ve gelişir. Eğer bu rekabet ortamında fark yaratmak istiyorsanız, bilgiyi paylaşmanın ve onu etkin kullanmanın yollarını öğrenmek zorundasınız. Peki, ama bunu nasıl başarabilirsiniz?

İşte tam da bu aşamada Endüstri 4.0 devreye giriyor. Çevik stratejiler üzerine teknolojiyi bir giysi gibi kendinize entegre etmeniz gerekiyor. Bizim bunun için size verebileceğimiz sihirli bir formül var: Büyük veriden anlamlı bilgiler üret ve bu veriyi en verimli ve en kaliteli şekilde kullan! Böylece bilgiyi en üst seviyeye çıkaracak, iş gücünüzü arttıracak, hız ve esnekliğin bir birleşimi olan çevikliği elde ederek iş dünyasında rekabet edebileceksiniz.

Unutmayın; dijitalleştiğimiz bu çağda ürünün parçası artık müşteriler değil, sizsiniz. Müşterilerinizle yaşam boyu bir bağ kurmalı, ürünün takibini yapmalı ve onu geliştirmelisiniz. Nasıl mı? Dijital dönüşümle! Zaman artık hiçbirimizin değil, internetin. Artık kağıtlara, sayfalar dolusu dosyalara ve hatta bilgisayarlara bile gerek yok. Çünkü akıllı bağlantılı tüm ürünleri bulutta saklayarak kişiye özel geliştirebilir, güncelleyebilir ve servis edebilirsiniz. “Tüm bunlar da ne demek?” diye soruyorsanız, işte tam size size göre bir eğitim serisi hazırladık!

İş dünyasında interneti kullanmak çok önemli. Endüstri 4.0 hayatımızı nasıl etkiliyor? İmalat süreçlerimizi ve iş politikamızı nasıl düzenlemeliyiz? Teknolojiyi stratejik bir silaha nasıl dönüştürebiliriz? Operasyonla bilgi teknolojilerini nasıl birleştirebiliriz? Endüstri 4.0 ile şirketinizin karar verme ve adaptasyon süreçlerini nasıl hızlandırabilirsiniz?

İşte bu soruların cevapları ve daha fazlası için sizi “Dijital Dönüşüm” eğitim serimize bekliyoruz.

Sevgili “Lean Ofis” iş ortağımızın hazırladığı eğitimler www.hizliegitim.com da sizi bekliyor.

Kaçırmayın deriz!