Infinity ELearning

Hakkımızda

Deneyim, öğrenmenin dansa evrildiği bir şiirdir.

YETKİNLİKLER

NE YAPIYORUZ?

A'DAN Z'YE YARATICI DİJİTAL ÖĞRENME ÇÖZÜMLERİ

34 yılı aşkın bir süredir “Öğrenme Teknolojileri” alanında yenilikçi ürünler geliştiriyor ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz kaliteli çözümleri tercih eden ve bizi bu günlere getiren müşterilerimize teşekkür ediyoruz. Bu zamana gelebilmenin gururunu yaşıyoruz ve her zamanki gibi değerli müşterilerimiz yolumuza ışık tutuyorlar.

LMS / LXP PLATFORM
0%
ÖZELLEŞTİRME
0%
ÖZGÜN İÇERİK ÜRETİMİ
0%
HAZIR KATALOGLAR
0%
MÜŞTERİ BAŞARISI
0%
PRODÜKSİYON
0%

01.

InfinityLMS Öğrenme Yönetim Sistemi

E-Öğrenme veya Kurumsal Akademi projelerinizin teknolojik uzantısını mükemmel sunabilen bir platform sunuyoruz. 

02.

1.300+ Online Eğitim Kataloğu ve Ek İçerik Arşivleri

Çalışanlarınızın yoğun temposunda doğru ve güncel kurumsal bilgiyi en iyi şekilde sunduğumuz online eğitimler sizi bekliyor.

03.

Şirketinize Özel Online Eğitim Tasarımı

İçerik kraldır! Bilgiyi davranışa dönüştürür. Size özgü mükemmel kalitede yenilikçi tasarımlarımızla öğrenen organizasyona adım atın! 

04.

Öğrenen Organizasyon Danışmanlığı

Kurumunuzda Öğrenme Kültürü oluşturmak için platformu ve içerikleri nasıl kullanmalısınız? Öğretiyor ve uyguluyoruz. 

GÜCÜMÜZ

NEYİ BAŞARDIK?

Videoyu oynat

SIRRIMIZ: SUNDUĞUMUZ DENEYİM!

2.5 milyon kullanıcı sınırını aştığımız, sınırsız kullanıcı, sınırsız video yayınlayabilme ve sınırsız bant genişliği olanaklarıyla genişlettiğimiz ve sürekli yeni modüller ekleyerek geliştirdiğimiz özellikle mobile uyumlu en son teknolojiyle donatılmış “InfinityLMS” çözümümüzle, artık konusunda Dünyanın sayılı “Kurumsal Öğrenme ve Deneyim Yönetim Sistemi” (LMS/LXP) çözümlerinden birisi olma yolundaki kararlı yürüyüşümüze devam ediyoruz. 300’den fazla kurumsal müşterimiz çözümümüzü kullanıyor. Ayda ortalama 5 yeni müşterimizi ailemize katıyoruz. Müşterilerimizin kurumsal akademilerinin dijital uzantılarını hızla açıyoruz. 

Her müşterimizden gelen birbirinden değerli fikirleri hızla dinamik bir şekilde InfinityLMS içerisine ekliyoruz. Müşterilerimiz her yeni güne başladıklarında ortalama 5-10 yeni özelliği sisteme eklenmiş olarak görüyorlar. Günlük izlenen video sayısında 500 bin rakamını geçtik. Terabaytlarca veriyi sunucularımızdan aktarıyoruz. Bu altyapıyı başka bir sağlayıcı kullanmadan müşterilerimize direkt olarak sunabilen tek şirketiz.   

51439009 s pk9nspz1msy75shm8nnujyh634qfvspo5q19859pts 4

Şirketimiz dile kolay 30 yılı geride bıraktı. Geçmişe baktığımızda ve bunu nasıl başardık dediğimizde şu yanıtları bulduk:  Ülkemizde A’dan Z’ye yaratıcı e-öğrenme çözümlerini, en iyi teknolojiyle, esnek, hızlı ve en ekonomik şekilde sunan tek şirketiz. Bu başarımızın siz değerli müşterilerimiz tarafından giderek anlaşılmasını görmek bizi çok mutlu ediyor ve büyük gurur duyuyoruz.

Sizleri öğrenen organizasyon hâline getirebilmek hayaliyle yola çıkarak oluşturduğumuz çözümlerimizi tüm hızımızla geliştirmeye devam edeceğiz.