Infinity ELearning

Yapay Zeka Modülleri

Türkiye’de İlk Yapay Zeka Gömülü LMS

Ülkemizde bir ilke imza atarak OpenAI entegrasyonuyla InfinityLMS’i güçlendirdik. Yeni yapay zeka destekli modüllerimizle LMS’de daha kolay ve hızlı içerik geliştirin. Kullanıcılarınıza kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi oluşturun ve sunun.

  • ChatGPT’ye sınırsız bilgi yükleyebilme
  • Eğitsel komut (prompt) kütüphaneleri

InfinityLMS’niz artık gerçek anlamda yapay zekâ destekli bir hale geliyor! SmartLMS Modüllerimizle daha akıllı ve hızlı çalışın!

Videoyu oynat

SmartSupport

SmartSupport ile ChatGPT'ye kurumsal bilgilerinizi sınırsızca yüklüyor ve onu eğitiyoruz. Çalışanlarınız akıllı bir ChatBot deneyimi ile kurumlarıyla ilgili soru sorarak her türlü konuda anında destek alabiliyor.

01.

SmartQuiz

InfinityLMS, SmartQuiz ile sınav sorularınız dilediğiniz kriterlerde anında hazır! Bilgi dokümanınızı yükleyin, soru kriterlerini belirleyin, hazır prompt'larla sorularınız hemen gelsin, düzenleyin, sorularınızı hemen sisteme ekleyin.

02.

SmartSurvey

InfinityLMS, SmartSurvey ile anketleriniz dilediğiniz amaç ve sorularla anında hazır! Anket amacınızı belirleyin, hazır prompt'larla sorularınız hemen gelsin, düzenleyin, anketinizi anında oluşturun.

03.

SmartAssesment

Artık yetkinlik bazlı öğrenme yönetimini çok daha kolay yapabilirsiniz. Organizasyonunuzdaki yetkinlikleri, seviye ve geçiş kriterlerini belirleyin. Yetkinlik değerlendirme soruları otomatik oluşsun. Düzenleme ve gözden geçirmenin ardından tek bir tuşla değerlendirmeleri oluşturun.

04.

SmartLearning

İçerikleri kolayca geliştirin, derleyin, etkileşimli senaryolar oluşturun, kararlar ve geri bildirim senaryoları, davranış algoritmaları ve sıralamalarını düzenleyerek hemen LMS’e ekleyin. Hatta içerikleri otomatik özetleyin, dillere çevirin, açık uçlu değerlendirmeler kurgulayın, ödevleri otomatik değerlendirin, “Rubrik” oluşturun.

05.

SmartTrainer

Yasarladığınız içerikleri kişilere aynen gerçek bir eğitmenin yüz yüze eğitimlerde uyguladığı tekniklerle sunun. Her kullanıcı için öğrenme deneyimini kişiselleştirin. Kişilerin verilerini ve davranışını analiz ederek öğrenme kaynaklarını analiz edin. Ve doğal dil işleme algoritmalarını kullanarak soruları anında yanıtlayın.

06.

SmartAnalysis

Anlamlı ifadelerle verilerinizi kolayca analiz edin. Hiçbir formül bilgisi bilmeden ve analitik teknik sorgu komutlarını kullanmadan, sunduğumuz hazır veri analizi komut kütüphanesini de kullanarak kolayca veri analizi yapın. LMS kullanımıyla ilgili tüm verilerini kolayca analiz edin.

07.

SmartApp

LMS içerisinde yapay zeka destekli özel uygulamalarınızı oluşturun. Otomasyonlar belirleyin, manuel işlerinizi azaltın. Verilerinizi, farklı iş akışlarına ve hedef kitlelere uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz keyifli, işlem yapılabilir ara yüzlere dönüştürün. İhtiyacınız olan tüm verileri tek bir yerde toplayın.

08.

SmartPrompt

Müşterimiz olduğunda sizler için derlenmiş devasa eğitsel prompt kütüphanelerine erişin. Bu sayede eğitsel amaçlı yapay zeka kullanım becerinizi çok hızlı geliştirin. ChatpGPT üzerinde üretilmiş örnekleri inceleyin. Kendi eğitsel tasarımlarınızı çok daha hızlı ve kolay yapmaya başlayın.

09.

E-ÖĞRENME

NEDEN YAPAY ZEKA KULLANMALISINIZ?

Yapay zeka, kurumsal dünyada veri analizi, müşteri deneyimi kişiselleştirmesi, tahmin ve planlama, hata azaltma, süreç otomasyonu, rekabet avantajı, risk yönetimi ve maliyet tasarrufu gibi alanlarda sağladığı avantajlarla işletmelere büyük faydalar sunar. Veri madenciliği ve analitik süreçlerin optimize edilmesiyle daha iyi kararlar alınabilir, müşteri memnuniyeti artırılabilir, talep tahminlemesi ve üretim planlaması gibi süreçler daha etkin hale getirilebilir. Otomasyon ve yapay zeka sayesinde tekrarlayan iş süreçleri otomatikleştirilerek insan hataları minimize edilebilir, böylece çalışanlar daha stratejik görevlere yönlendirilebilir. Yapay zekanın sağladığı rekabet avantajıyla veriye dayalı kararlar alınabilir, hızlı tepki verilebilir ve inovasyon teşvik edilirken, risk analizi sayesinde finansal ve operasyonel riskler daha iyi yönetilebilir. Tüm bunlar işletmelere maliyet tasarrufu sağlarken daha akıllı ve verimli iş süreçleri oluşturma fırsatı sunar.