Infinity ELearning

Infinity’den Mesaj

Müzik ruhun, dans bedenin, öğrenme de beynin gıdasıdır.

MERHABA

YARATICI ÇÖZÜMLER

NEDEN DANS, MÜZİK, SONSUZLUK VE DİJİTAL ÖĞRENME? İŞTE HİKÂYEMİZ

Infinity E-Learning olarak müşterilerimizden aldığımız güçle büyümeye devam ediyoruz. Müşterilerimizi geliştirdiğimiz farklı ürün ve çözümlerle her geçen gün e-öğrenme kullanmaya ikna ediyoruz. Çözümlerimizle uygun bütçeli, zengin ve kaliteli kurumsal öğrenme olanakları sunarak müşterilerimizi öğrenen organizasyon hâline getiriyoruz.

Müşterilerimiz verimli çözümlerin sonuçlarını aldıkça e-öğrenmeye yönelmeye devam ediyor. Sınıf eğitimlerini kaldıracak düzeyde ileri aşamalara geçen öğrenen organizasyon olabilen müşterilere sahibiz. Her zaman söylediğimiz gibi bizce bilgi sır değil, bu nedenle bilgimizi olabildiğince herkesle paylaşıyoruz. Ama sır olan bilginin nasıl pratiğe geçirileceği… Yaptığımız her şeyi açık ve şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz.. Bunları herkes kopyalayabilir. Ama her zaman inandığımız gibi çalışma ruhumuzu ve müşterilerimize yaşattığımız deneyimi kopyalamak kolay değil.

Infinity Ekibi
photo 12 1

MİSYONUMUZ

KURUMSAL ÖĞRENMEYİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ

Ürünlerimizin Yararları

Infinity Teknoloji çeşitli stratejileriniz doğrultusunda belirlenen eğitim ihtiyaçlarınızı hızlı ve zahmetsiz bir şekilde karşılamaya odaklanmış bir tasarım ve teknoloji şirketidir. Uzun süreçlere gerek kalmadan kullanıcıları teknoloji ve içeriklerle en başarılı şekilde buluşturan şirketimiz, gelişmenin ve büyümenin en doğru adresidir.
Eğitim zamanını kısaltır ve maliyetleri azaltır
0%
İş üzerinde eğitime olanak sağlar
0%
Öğrenilenlerin bellekte kalma düzeyi yüksektir
0%
Kişiye özel, odaklanmış eğitim sağlanır
0%

VİZYONUMUZ

DİJİTAL ÖĞRENMENİN EN İYİ ŞİRKETİ OLMAK

Videoyu oynat

ÖĞRENME, GELİŞİM, YENİLİKÇİLİK & ARGE

Öğrenme bir gelişim ve mutluluk kaynağı olduğu kadar keyif, sağlık ve huzur kaynağıdır.

İnsanlar giderek öğrenmenin kendi hayat kalitelerini ve diğer insanların hayatlarını etkileyebileceğinin farkına varıyorlar.

Kurulduğumuz günden bu yana öğrenmeyi kolaylaştırarak, insanların hayatlarını iyileştirmeye çabalıyoruz.

Bu nedenle kimliğimizin temelinde yenilikçilik yatıyor.

Her gün ürünlerimizi, daha kaliteli ve daha işlevsel hale getirmeye çalışıyoruz. Ve bunu; AR-GE gücümüz, eğitim, insan kaynakları, iş ve teknoloji bilgimiz ve yaptığımız her şeyi daha kaliteli yapma tutkumuzla başarıyoruz, başarmaya da devam edeceğiz. 

01.

Profesyonel Danışmanlık

Sunduğumuz sürekli ücretsiz danışmanlıkla ürünlerimizin size değer katmasına odaklıyız. Sizinle birlikte oluşturduğumuz fikirleri hızla uyguluyor işinize değer katıyoruz.

02.

Değer Katan Fikirler

Bizce sürdürülebilirlik, yani yatırımınızın korunması ve işinize her zaman yarar sağlaması için sürekli fikir ve strateji geliştirebilmek, yenilik yapabilmek en önemli unsurlardır.

03.

Proje Zamanlaması

Yeni eğilimler doğrultusunda her ne kadar kervanı yolda toparlasak da zamanlama bizim için en önemli unsur. İşe yarar bir fikir olduğunda sadece bize söylemeniz yeterli!

04.

Ekonomik Üretim

Ekonomik üretim için gerçekleştirilmesi zor bir strateji izliyoruz. Hem düşük bütçeli hem de kaliteli ürün ve çözümler sunuyoruz. Proje sayımıza bakıldığında başarımızın nasıl gerçekleştiği görülmektedir.