Infinity ELearning

InfinityLMS

En İyi Kurumsal Öğrenme Yönetim Sistemi

Kurumlara A’dan Z’ye güçlü bir öğrenme yönetim çözümü olma hedefiyle yola çıkan InfinityLMS, e-öğrenmenin yanı sıra A’dan Z’ye güçlü bir eğitim yönetim sistemini müşterilerimize sunuyor. Tek bir kişinin eğitim ve gelişim planlamasından tüm kurumun eğitim planlarına (kurumsal akademi) kadar ölçeklenebilen sistem yenilikçi bir platform olmanın yanı sıra gelişmiş ölçme ve değerlendirme araçlarını da sunuyor. Ayrıca haber, duyuru, kütüphane, video, öneri, forum, sosyal paylaşım gibi ek özelliklerle iletişim, intranet ve sosyal öğrenmeyi de destekliyor. Mobil cihazlar ile de tam entegre çalışabilen sistem kullanıcıların her yerden içeriklere ve modüllere erişimini sağlıyor. LMS sistemimiz bütünlükçü bir anlayışla geliştirilmiştir ve geribildirimlerle inşa edilmiş bir öğrenme yönetim sistemi olma özelliği taşır.

Siz fikirlerinizi söyleyin biz yapalım yaklaşımıyla birlikte geliştirdiğimiz çözümümüz; ekibimizin adanmışlığı, liderimizin vizyonu ve ülkemizin en iyi e-learning şirketi olma yolundaki hedefimizle günden güne daha da mükemmel bir hale geldi..

Videoyu oynat

Canlı Yayın Entegrasyonu

InfinityLMS; Microsoft Teams, GoToMeeting, ClickMeeting, Zoom ve Vimeo gibi araçlarla entegredir. Bu sayede platformda var olan kişilere katılım davetleri gönderebilir, kişilerin tek tıkla canlı yayınları başlatabilmelerini sağlayabilir ve katılım durumlarını LMS içerisinden takip edebilirsiniz.

01.

Raporlama ve İş Zekası

Raporlarımız InfinityBI teknolojisiyle siz değerli müşterilerimize sunuluyor. Bu sayede tüm iş zekası raporlarına erişim sağlayabilirken, dilerseniz organizasyonunuzdaki yetki gruplarına da kendilerini ilgilendiren verileri aynı rapor formatında sunabilirsiniz. Tüm raporlar grafiksel özetlerle (DashBoard) ile açılır, derinlemesine verilere erişilebilir.

02.

Sınırsız Video

Organizasyonunuzun gelişimine katkı sağlayan videoları dış kaynaklardan gömülü olarak veya sunucumuza sınırsızca yükleyerek kolayca sunabilirsiniz. Ayrıca kişiler bu videolara yorum ekleyebilir, beğeni gönderebilir veya favorilere ekleyebilir. CDN alt yapımızla videolar optimize edilir kullanıcı bant genişliğine göre otomatik olarak sunulur.

03.

Gelişmiş Atama Robotu

Gelişmiş atama robotumuz sayesinde zaman kaybettiğiniz verimsiz işlerinizden hemen kurtulabilirsiniz! Örneğin işe yeni giren veya görevi değişenlere belirli eğitimlerin belirlenen dönemlerde otomatik olarak atanmasını sağlayabilirsiniz.

04.

Zaman Damgası

Tübitak Blockchain sunucularıyla entegre çalışan zaman damgası özelliği sayesinde sertifikalar gibi platform içerisinde üretilen kayıtlar resmi dijital kanıt haline geliyor! Bu sayede sertifika gibi kayıtları resmileştirebiliyorsunuz.

05.

Oyunlaştırma

Kullanıcılarınızın farklı tipteki içerik tüketimlerine ve kullanımlarına puanlar tanımlayabilirsiniz. Dilerseniz hediye kataloğu oluşturabilir ve üyelerin kullanımla ilgili motivasyonunu artırabilirsiniz. 

06.
Previous slide
Next slide

Türkiye’de İlk Yapay Zeka Gömülü LMS

Ülkemizde bir ilke imza atarak OpenAI entegrasyonuyla InfinityLMS’i güçlendirdik. Yeni yapay zeka destekli modüllerimizle LMS’de daha kolay ve hızlı içerik geliştirin. Kullanıcılarınıza kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi oluşturun ve sunun.

  • ChatGPT’ye sınırsız bilgi yükleyebilme
  • Eğitsel komut (prompt) kütüphaneleri

InfinityLMS’niz artık gerçek anlamda yapay zekâ destekli bir hale geliyor! SmartLMS Modüllerimizle daha akıllı ve hızlı çalışın!

Neden Yapay Zeka Kullanmalısınız?

Yapay zeka, kurumsal dünyada veri analizi, müşteri deneyimi kişiselleştirmesi, tahmin ve planlama, hata azaltma, süreç otomasyonu, rekabet avantajı, risk yönetimi ve maliyet tasarrufu gibi alanlarda sağladığı avantajlarla işletmelere büyük faydalar sunar. Veri madenciliği ve analitik süreçlerin optimize edilmesiyle daha iyi kararlar alınabilir, müşteri memnuniyeti artırılabilir, talep tahminlemesi ve üretim planlaması gibi süreçler daha etkin hale getirilebilir. Otomasyon ve yapay zeka sayesinde tekrarlayan iş süreçleri otomatikleştirilerek insan hataları minimize edilebilir, böylece çalışanlar daha stratejik görevlere yönlendirilebilir.

E-ÖĞRENME

NEDEN INFINITYLMS KULLANMALISINIZ?

photo 8 2

TEKNOLOJİ VE TASARIM

HTML5 ile yenilenen ara yüzümüz, yalın ve modern bir tasarımla birlikte artık çok yüksek bir performansı da birlikte sunuyor. InfinityLMS, en yeni teknolojiyle .NET CORE dahil, en popüler ve en güvenli javascript kütüphaneleriyle baştan aşağı yenilendi. Her şey Bootstrap teknolojileriyle yeniden oluşturuldu. Premium tasarım, zarif stiller ve dinamik gezinme araçları eklendi. Bu sayede ekran boyutuna göre otomatik ayarlanan stillerle oluşturulmuş 40’tan fazla bileşenle, kullanıcılarınızın gözü işlevlere çok daha kolay odaklanabiliyor.

MÜKEMMEL MOBİL DENEYİM

Web üzerinde ne varsa artık mobil uygulamamızda da var. 30’a yakın modülümüz ve daha fazlasını ister web tarayıcı ister mobil cihazlar üzerinden kullanıcılarınıza kolayca sunabilirsiniz. Progressive Web App teknolojisiyle yenilenmiş “Mobil Akademi v3” uygulamamızı GooglePlay ve AppleStore mağazalarından hemen indirin.

DENEYİM

YENİLENEN MODÜL VE ÖZELLİKLER

Ana sayfamızda özelleştirilebilir paneller kişiselleştirmeyi destekliyor. Eğitimler, güncellemeler, bizden haberler, eğitim takvimi, oyunlaştırma tablosu gibi panellere ana sayfanızdan erişebilirsiniz. Platformdaki başarıları yayınlayabildiğiniz istatistikler, kayan görseller ve kısa yol düğmeleri diğer önemli özelliklerden sadece birkaçı…

Ekibim menüsü sayesinde yöneticiler kendilerine bağlı kişilerin tüm etkinliklerini kolayca izleyebilir. Hatta yetkileri varsa kendilerine bağlı kişilere kolayca atamalar yapabilirler.

Güncellemeler ile tüm işlemleri kullanıcıların kolayca izlemesini sağlayın, dilerseniz bizden haberleri ön plana çıkarın. Duyurular ile organizasyonunuza bültenler veya mesajlar gönderin, okunup okunmadığını kolayca izleyin. İçerikler Kurumunuzla ilgili haber ve yönetmelikler gibi yazılı bilgileri, İçerikler modülünde depolayın. Gruplara ve kişilere yetkiler tanımlayın ve kolayca yayınlayın.

E-eğitimler modülünde kişiler atanan eğitimlere, tamamladıklarına, sertifikalarına kolayca erişebilir. InfinityLMS içerisinde bir e-eğitim oluşturmak çok kolay. Videolarınız, PowerPoint sunumlarınız, aralara ekleyebileceğiniz sorular, ödevler ve etkileşimler gibi geniş özelliklerle kolayca eğitimler oluşturup çeşitli kurallarla kişilere atama yapabilirsiniz. Ek olarak interaktif video, öğrenme botu gibi gelişmiş bileşenler de kullanabilirsiniz. Dilerseniz QuizShow ile sınavları eğlenceli, rekabete dayalı ve yarışma içerecek bir şekilde sunabilirsiniz. Kişilerin alıştırma yaparak öğrenebilmesine olanak sağlayan üç boyutlu interaktif simülasyonlar sunabilirsiniz.

Kataloğumuzu kullanıyorsanız, ilham verici, katılımcıları harekete geçiren, onlara yeni bilgiler kazandıran ve motive eden stilde tasarlanan eğitimlerimizi isteğe bağlı olarak yayınlayabilirsiniz. Tamamen yenilenen mikro e-eğitimlerimizle kullanıcılarınız artık daha akılda kalıcı öğrenmenin keyfini hiç sıkılmadan çıkarabiliyor. 1.000’den fazla başlıkta 100 binden fazla videodan oluşan kataloğumuzda hemen her konu yer alıyor. Düzenli olarak her hafta en az 10 yeni e-eğitim yayınlanıyor, hatta bunları siz istiyorsunuz, o ay içerisinde üretip yayınlıyoruz. British Council iş birliğiyle 60 saatlik İngilizce eğitim programından iş sağlığı ve güvenliği konularına 70’den fazla kategoride yer alan tüm içeriğimizi www.hizliegitim.com web sitemizde inceleyebilirsiniz.

Sınavlar ve anketler modüllerimizde kullanıcılarınıza eğitimlere bağlı veya bağımsız atamalar yapabilirsiniz. Kişiler belirlediğiniz kurallara göre sınav ve anketleri tamamlayabilir, sonuçlarını görebilir ve siz de her şeyi takip edebilirsiniz.

Sınıf eğitimleri modülümüz, üyelerinize atanan örgün eğitimlerin eğitmen, eğitim yeri, planlanan tarihler, dış eğitim firmaları, gerçekleşen ve geçmiş eğitimler bazında tüm süreçlerin takip edilebilmesini sağlar. Eğitim takvimi ve yönetici onay süreçlerini de içeren oldukça kapsamlı bir modüldür.

Programlar modülü birden fazla eğitsel bileşeni tek bir atama üzerinde ilerletebilmeniz için en önemli yapılarımızdan birisidir. Örneğin bir program içerisinde e-öğrenmeler, sınavlar, anketler, okuma materyalleri, faaliyetler ve videolardan oluşan kapsamlı öğrenme yolculukları sunabilirsiniz. Bu modül; liderlik ve satış gelişim programları, iş sağlığı ve güvenliği gibi kapsamlı yolculukların oluşturulması, kurallı akış ve atama robotu ile birleştirildiğinde rutin eğitim yönetimi iş yükünüzü tamamen üzerinizden alır. InfinityLMS sayesinde adeta kendi kendine işleyen eğitsel bir işletim sistemi oluşturabilirsiniz. Ve sisteminiz ne kadar iyiyse, işiniz de o kadar iyi olur.

Dahası da var! Oldukça kapsamlı hazırlanmış değerlendirme modülünü kullanarak kişilerin belirlenen seviyelerine göre otomatik atanabilecek gelişim yolculukları oluşturabilirsiniz. Koçluk ve danışmanlık modülümüzle kişiye özel gelişim planları oluşturabilir ve takip edebilirsiniz.

Yazılı materyallerinizi kategori ve etiketler altında İçerikler modülünde toplayın. Yararlı linkler, resimler ve dosya kaynakları da benzer şekilde çalışır. Dilerseniz kullanıcılardan da içerik toplayabileceğiniz bu modüller, organizasyonel grup veya kişi bazında yetkilendirmeyle kurumsal belleğinizi oluşturan tüm bilgileri depolamanıza ve paylaşmanıza olanak sağlar. Ayrıca bu modüllerdeki tüm materyalleri eğitim bileşeni olarak da kullanabilirsiniz.

Formlar ve süreçler her konuda işinize yarayacak harika bir modül. Aklınıza bilgi toplamak üzere planladığınız bir form mu geldi, hemen tasarlayın ve yayınlayın. Örneğin bir eğitim talep formu tasarlayabilir ve organizasyonunuzun taleplerini kolayca toplayabilirsiniz. Formların arkasına akıllı süreçler ekleyebilir, yönetici onayı ve yorumlar toplayarak iş akışlarınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Destek modülümüzde kullanıcılarınızdan gönderilen tüm mesajlar bir süreç içerisine girer ve yanıtlanır.

Ana sayfamızda özelleştirilebilir paneller kişiselleştirmeyi destekliyor. Eğitimler, güncellemeler, bizden haberler, eğitim takvimi, oyunlaştırma tablosu gibi panelleri ana sayfanızda kullanabilirsiniz. Platformdaki başarılarınızı yayınlayabildiğiniz istatistikler, kayan görseller ve kısa yol düğmeleri diğer önemli özelliklerden sadece birkaçı…

Ekibim menüsü sayesinde yöneticiler kendilerine bağlı kişilerin tüm etkinliklerini kolayca izleyebilir. Hatta yetkileri varsa kendilerine bağlı kişilere kolayca atamalar yapabilirler.

Güncellemeler ile tüm işlemleri kullanıcıların kolayca izlemesini sağlayın, dilerseniz bizden haberleri ön plana çıkarın. Duyurular ile organizasyonunuza bültenler veya mesajlar gönderin, okunup okunmadığını kolayca izleyin. İçerikler Kurumunuzla ilgili haber ve yönetmelikler gibi yazılı bilgileri, İçerikler modülünde depolayın. Gruplara ve kişilere yetkiler tanımlayın ve kolayca yayınlayın.

E-eğitimler modülünde kişiler atanan eğitimlere, tamamladıklarına, sertifikalarına kolayca erişebilir. InfinityLMS içerisinde bir e-eğitim oluşturmak çok kolay. Videolarınız, PowerPoint sunumlarınız, aralara ekleyebileceğiniz sorular, ödevler ve etkileşimler gibi geniş özelliklerle kolayca eğitimler oluşturup çeşitli kurallarla kişilere atama yapabilirsiniz. Ek olarak interaktif video, öğrenme botu gibi gelişmiş bileşenler de kullanabilirsiniz. Dilerseniz QuizShow ile sınavları eğlenceli, rekabete dayalı ve yarışma içerecek bir şekilde sunabilirsiniz. Kişilerin alıştırma yaparak öğrenebilmesine olanak sağlayan üç boyutlu interaktif simülasyonlar sunabilirsiniz.

Kataloğumuzu kullanıyorsanız, ilham verici, katılımcıları harekete geçiren, onlara yeni bilgiler kazandıran ve motive eden stilde tasarlanan eğitimlerimizi isteğe bağlı olarak yayınlayabilirsiniz. Tamamen yenilenen mikro e-eğitimlerimizle kullanıcılarınız artık daha akılda kalıcı öğrenmenin keyfini hiç sıkılmadan çıkarabiliyor. 1.000’den fazla başlıkta 100 binden fazla videodan oluşan kataloğumuzda hemen her konu yer alıyor. Düzenli olarak her hafta en az 10 yeni e-eğitim yayınlanıyor, hatta bunları siz istiyorsunuz, o ay içerisinde üretip yayınlıyoruz. British Council iş birliğiyle 60 saatlik İngilizce eğitim programından iş sağlığı ve güvenliği konularına 70’den fazla kategoride yer alan tüm içeriğimizi www.hizliegitim.com web sitemizde inceleyebilirsiniz.

Sınavlar ve anketler modüllerimizde kullanıcılarınıza eğitimlere bağlı veya bağımsız atamalar yapabilirsiniz. Kişiler belirlediğiniz kurallara göre sınav ve anketleri tamamlayabilir, sonuçlarını görebilir ve siz de her şeyi takip edebilirsiniz.

Sınıf eğitimleri modülümüz, üyelerinize atanan örgün eğitimlerin eğitmen, eğitim yeri, planlanan tarihler, dış eğitim firmaları, gerçekleşen ve geçmiş eğitimler bazında tüm süreçlerin takip edilebilmesini sağlar. Eğitim takvimi ve yönetici onay süreçlerini de içeren oldukça kapsamlı bir modüldür.

Programlar modülü birden fazla eğitsel bileşeni tek bir atama üzerinde ilerletebilmeniz için en önemli yapılarımızdan birisidir. Örneğin bir program içerisinde e-öğrenmeler, sınavlar, anketler, okuma materyalleri, faaliyetler ve videolardan oluşan kapsamlı öğrenme yolculukları sunabilirsiniz. Bu modül; liderlik ve satış gelişim programları, iş sağlığı ve güvenliği gibi kapsamlı yolculukların oluşturulması, kurallı akış ve atama robotu ile birleştirildiğinde rutin eğitim yönetimi iş yükünüzü tamamen üzerinizden alır. InfinityLMS sayesinde adeta kendi kendine işleyen eğitsel bir işletim sistemi oluşturabilirsiniz. Ve sisteminiz ne kadar iyiyse, işiniz de o kadar iyi olur.

Dahası da var! Oldukça kapsamlı hazırlanmış değerlendirme modülünü kullanarak kişilerin belirlenen seviyelerine göre otomatik atanabilecek gelişim yolculukları oluşturabilirsiniz. Koçluk ve danışmanlık modülümüzle kişiye özel gelişim planları oluşturabilir ve takip edebilirsiniz.

Yazılı materyallerinizi kategori ve etiketler altında İçerikler modülünde toplayın. Yararlı linkler, resimler ve dosya kaynakları da benzer şekilde çalışır. Dilerseniz kullanıcılardan da içerik toplayabileceğiniz bu modüller, organizasyonel grup veya kişi bazında yetkilendirmeyle kurumsal belleğinizi oluşturan tüm bilgileri depolamanıza ve paylaşmanıza olanak sağlar. Ayrıca bu modüllerdeki tüm materyalleri eğitim bileşeni olarak da kullanabilirsiniz.

Formlar ve süreçler her konuda işinize yarayacak harika bir modül. Aklınıza bilgi toplamak üzere planladığınız bir form mu geldi, hemen tasarlayın ve yayınlayın. Örneğin bir eğitim talep formu tasarlayabilir ve organizasyonunuzun taleplerini kolayca toplayabilirsiniz. Formların arkasına akıllı süreçler ekleyebilir, yönetici onayı ve yorumlar toplayarak iş akışlarınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Destek modülümüzde kullanıcılarınızdan gönderilen tüm mesajlar bir süreç içerisine girer ve yanıtlanır.

ÖĞRENMEYLE DANS

ÖĞRENEN ORGANİZASYON

offer 1

Canlı Yayın Entegrasyonu

InfinityLMS Microsoft Teams, GoToMeeting, ClickMeeting, Zoom ve Vimeo gibi araçlarla entegredir.

offer 6

Raporlama ve İş Zekası

Raporlarımız InfinityBI teknolojisiyle bütünleştirildi. Dashboard, derinlemesine ilerleme, gruplama, filtreleme ile ileri düzey veri analizi elinizin altında!

offer 3

Sınırsız Video

Videolarınızı dış kaynaklardan gömülü olarak veya sunucumuza sınırsızca yükleyerek kolayca sunabilirsiniz.

InfinityElearning logo white
photo 4 1
offer 2

Gelişmiş Atama Robotu

Organizasyonel gelişimle ilgili rutinlerinizi algoritmalarla sisteme yerleştirin, zaman kaybettiğiniz işlerinizden kurtulun!

offer 5

Tübitak Blockchain Entegrasyonu

Zaman damgası özelliğimiz sayesinde sertifikalar gibi platform içerisinde üretilen kayıtlar resmi dijital kanıt haline geliyor!

offer 4

Oyunlaştırma (Gamification)

Kullanıcılarınızın içerik tüketimlerine ve kullanıma puanlar tanımlayarak üyelerin motivasyonunu arttırabilirsiniz.

PLATFORMLAR

ÖRNEKLERİMİZİ İNCELEYİN

Videoyu oynat
Videoyu oynat
Videoyu oynat

MOBİL DENEYİM

MOBİL UYGULAMA EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

CloudLMS mobileappV3 1
CloudLMS mobileappV3 2
CloudLMS mobileappV3 3 scaled 1