Infinity ELearning

Sanal Tur

Videoyu oynat

Sanal Rehberli 3 Boyutlu Turlarla Öğrenme

Bu çözümüzle sizler için kolay ve keyifli şekilde etkileşimli 360º sanal turlar oluşturuyoruz. 360º görünümler (panoramalar), 360º videolar, içerisine gömülebilen ses, video ve fotoğraflarla tamamen özelleştirilebilir projeler yapabiliyoruz. Hedef kitlenizin tur boyunca yürürken keşfettiği etkileşim noktaları ve tıklanabilir nesnelerle hikayeleri daha gerçekçi canlandırabiliyoruz.

Sanal Turlarımız herhangi bir bilgisayarda, tablet veya telefonda (Android ve iOS) görüntülenebilir, InfinityLMS ile entegre çalışabilir. Web sayfaları üzerinden çalışır ve herhangi bir kurulum veya eklenti gerekmez. Dilerseniz VR cihazlar içerisine yerleştirilebilir.

GERÇEKÇİ

NEDEN SANAL TUR KULLANMALISINIZ?

Sanal Deneyimler

Sanal turlar sayesinde gerçekçi veya 3B tasarlanmış ortamlar üzerinde gezinti ile etkileşimli deneyimler oluşturabilirsiniz.

01.

Aktif Öğrenme

Etkileşimli sanal turlar sayesinde kullanıcılarınız her zaman ve her yerde “yaparak öğrenme” deneyimi yaşayabilir.

02.

Paylaşılabilir İçerik

Sanal turlarınız daha görsel, etkileşimli ve kolayca paylaşılabilir hale geliyor. Bu sayede kullanıcıların öğrenme süreci ekonomik bir çözümle hızlanır.

03.

SANALLAŞTIRMA

Sanal Ortamda Pratik Yapabilme

Etkileşimli Sanal Turlarla Oyunlaştırma

Keşif noktaları (“hazine avları”), soru veya sınav kartları, entegre puanlama, raporlama sistemleri ve InfinityLMS entegrasyonu ile sanal turlarınızı kapsamlı öğrenme ve test araçlarına dönüştürün.

Infinity Sanal Tur çözümüyle gerçek ortamların sanal ikizlerinin oluşturulması sayesinde kullanıcılarınıza iş sahasında uygulama yapmaktan çok daha güvenli, ölçeklenebilir eğitim için güçlü bir araç sunabilirsiniz.

Katılımcıların birbirleriyle rekabet etmesine, öğrenirken rozetler kazanmalarına olanak sağlamak için senaryoları, durumları ve yerleri simüle ederek oyunlaştırma veya koşullu eylemleri kullanabiliyoruz.

Keşif yoluyla öğrenme, uzaktan saha gezileri, tesis turları, eğitim simülasyonları, sağlık ve güvenlik sınavları ve tehlike avları, sanal tur çözümümüzle yaptığımız uygulamalardan sadece birkaçı.