Infinity ELearning

Quiz Show

Videoyu oynat

Quiz Show ile Tanışın!

ARTIK KURUMSAL BİLGİLERİMİZİ EĞLENEREK VE YARIŞARAK PEKİŞTİRİYORUZ.

Yeni ürünümüzü gururla paylaşıyoruz; Quiz Show. Biz bu ismi uygun gördük, çünkü onun sayesinde TV şovlarındaki kadar heyecanlı bir ortamda, çalışanlarınız öğrendiklerini eğlenceli bir şekilde pekiştiriyor!

ÖRNEKLER

BİLGİNİN EĞLENCE İLE PEKİŞTİRİLMESİ

QuizShow poster

YARIŞMALARLA TATLI REKABET ORTAMI

Kullanımı çok kolay. InfinityLMS üzerinde çeşitli konularda soru bankanızı kolayca oluşturuyorsunuz. Veya dilerseniz sadece bu amaçla size hemen bir hesap açıyoruz. Örneğin belirli bir eğitim dizisini kapsayan 150 soruluk bir soru setini girebiliyor veya Excel’den toplu olarak ekleyebiliyorsunuz. Soru bankanızdan kaç soru sorulsun, zorluk düzeyleri ne olsun gibi seçeneklerle oyununuzu hemen oluşturuyorsunuz.

Ardından soru setlerinden oluşturduğunuz oyunu çalışanlarınıza hemen yayınlıyorsunuz. Çalışanlara sadece bir e posta gönderiliyor; kullanıcı adı, şifreleri, sizin belirlediğiniz açıklayıcı bir mesaj ve oyunu indirebilecekleri bağlantı iletiliyor. Girilen e posta adresi ve şifre ile hemen oynamaya başlıyorlar.

Oyunları pek çok farklı kurguyla oluşturabiliyorsunuz. Örneğin bilinemeyen soruların kişilere tekrar çıkmasını sağlayabilirsiniz. Veya sadece bir kez sorarak eleme yaparak yarışma formatında ilerleyebilirsiniz. İster pekiştirme amaçlı ister yarışma amaçlı oyunlarınızı dilediğiniz gibi kolayca kurgulayabilirsiniz. Raporlama konusunda her zamanki gibi her türlü istatistik veriyi sizlere sunabiliyoruz. İster grafikli panellerle kullanım özetlerine, ister soru veya kullanıcı bazında ayrıntılı analizlere kolayca erişebiliyorsunuz.

Üstelik “Quiz Show” birden fazla oyun formatıyla daha da eğlenceli. Bu sayede zaman içerisinde sıkıcı olmaktan da ayrılmış oluyorsunuz. Örneğin bir oyunu “Bil Kazan” formatında ilerledikten sonra bir diğer oyunu “Kartları Eşleştir” formatında yayınlayabilirsiniz.

Teknolojisi bize ait olduğu için her zamanki gibi esnek olarak fikirlerinize değer veriyor ve bunları hızla uyarlayabiliyoruz.

Artık çalışanlarınız eğlenceli bir ortamda dilerseniz tatlı bir rekabet ile yarışarak öğrendiklerini pekiştiriyorlar.

Müşterilerimize oyunlarla ilgili genel soru bankasını ücretsiz sunuyoruz. Bu sayede kurumsal sorularınızla birlikte genel kültür ve eğlence sorularını da birlikte karma olarak oluşturabileceğiniz oyunları çalışanlarınıza yayınlayabilirsiniz.