Infinity ELearning

Değerlerimiz

Öğrenme; insanın ve kurumların sonsuzluğa uzanan dansıdır

DEĞERLER

BAŞARI SIRRIMIZ

Neden Başarılıyız?

Kurumsal müşterilerimiz verimli çözümlerin sonuçlarını aldıkça eöğrenmeye yönelmeye devam ediyor. Sınıf eğitimlerini kaldıracak düzeyde ileri aşamalara geçen öğrenen organizasyon olabilen müşterilere sahibiz. Her zaman söylediğimiz gibi bizce bilgi sır değil, bu nedenle bilgimizi olabildiğince herkesle paylaşıyoruz. Ama sır olan bilginin nasıl pratiğe geçirileceği. Yaptığımız her şeyi açık ve şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz, bunları herkes kopyalayabilir, ama her zaman inandığımız gibi çalışma ruhumuzu ve müşterilerimize yaşattığımız deneyimi kopyalamak kolay değil.

PAZARLAMA BAKIŞ AÇISI
0%
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
0%
ÇEVRE
0%
MÜŞTERİ DENEYİMİ
0%

01.

SİZİN İÇİN VARIZ

Siz değerli müşterilerimiz için varız, sizi çok iyi anlarız. Güzel yapılan bir işle birlikte keyifli bir deneyim sunarız. Partner oluruz, işi sahipleniriz, sözlüğümüzde “Hayır” kelimesi yer almaz. Nasıl çözebiliriz yaklaşımıyla müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. 

02.

YENİLİKÇİYİZ

Her zaman farklı fikir ve seçeneklerle karşınıza çıkarız. Kendimizi sürekli geliştiririz, bilgimizi sizinle de paylaşırız. En son teknolojileri mükemmel bir tasarımla buluşturarak sizlere sunarız. Fark yaratır, hedefinize kilitleniriz. 

03.

HIZLI VE KALİTELİYİZ

Uygun fiyatlarla çok hızlı ve kaliteli iş üretiriz. Siz memnun olana kadar her şeyi sonuna kadar yaparız. Revizyonlarda ve güncellemelerde küçük hesaplar aramayız, tüm odağımız sizi uzun vadede mutlu edebilmektir. 

04.

TAKIMIZ

Çalışanlarımızla süper bir takımız, sizi de aramıza alırız, bu yüzden referanslarımız çok güçlüdür. Olumlu, mutlu, güler yüzlü ve sonuç odaklıyız. İşinizi sahiplenir, sorunlarınızı anında çözmek için seferber oluruz. Yaratıcı, disiplinli ve adanmış bir şekilde çok çalışırız.

05.

YARATICIYIZ

Size özel yaratıcı tasarımlarımızla her zaman fark yaratırız. Baştan sona tüm işinizi tasarlarız. Organizasyonel farkındalıkta global best practice projelere sahibiz.

06.

ZORLUKLARA MEYDAN OKURUZ

Aylarca süren görüşmeler sonucunda karar verdikten sonra birkaç günde iş isteyen müşterilerimizi bile çok severiz, tüm zorlukları gelişimimiz için fırsat olarak görürüz.

07.

YATIRIMINIZI KORURUZ

Tüm eğitim ve gelişim projelerinize pazarlama gözüyle bakar, kurum içinde projenizi kültürleştirmeye odaklanır, çabamızın %80’ini tutundurmaya harcarız.

08.

GİZLİLİĞE ÖNEM VERİRİZ

Bilgileriniz bizimle güvendedir, kimseyle paylaşılmaz. Sizlerle yapılan tüm sözleşmeler çalışanlarımıza yansıtılır. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikamızla bizimle güvendesiniz. 

GÜCÜMÜZ

BAŞARI SIRLARIMIZ

e-learningin-efektif-olmasını-saglayan-ogeler

Hızlı ve Kaliteli Üretim

Projeleri gerçekleştirirken gerçekleştirilmesi zor bir strateji izliyoruz. Çözümlerimizi müşterilerimize düşük bütçeli ve son derece kaliteli olarak sunuyoruz. Son beş yılda gerçekleştirdiğimiz proje sayısından büyüme oranımıza pek çok veriye baktığımızda başarımızın nasıl adım adım gerçekleştiği görülmektedir.

Ekonomik Çözümler

Yazılım üretiminde hiç uygulanmayan farklı bir felsefeyle çalışıyoruz. Çözümlerimizi esnek bir şekilde müşterilerimize özel bir hale getirirken geliştirmelerin çok hızlı ve kolay yapıldığı bir çalışma yöntemi geliştirdik.

Esnek ve Güvenli

Müşterilerimizin yazılım gereksinimlerini de esnek, güvenli ve hızlı bir şekilde çözebiliyoruz. Müşterilerimizin e-öğrenme portal çözümleri “Infinity CloudLMS” üzerinden onlara özel bir hale geldi.

Satış Sonrası Destek

Eğitim ve gelişim projelerinin dijital uzantısının titiz bir çalışma gerektiren uzun soluklu projeler olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden tüm ayrıntıları göz önüne alarak geleceğe yönelik teknoloji tabanlı dijital eğitim ve gelişim alt yapılarınızı sağlam temeller üzerine kurmak için çabalıyoruz.