Infinity ELearning

Hızlı Eğitim

Videoyu oynat

Hızlı Eğitim Nedir?

Hızlı Eğitim her an, her yerde profesyonel yaşamda gereksinim duyduğunuz güncel bilgiyi size sunan bir öğrenme kataloğudur. Sadece InfinityLMS üzerinde konumlandırılmış kurumsal platformlar üzerinden kişilere sunulur. Bu sayede çalışanlarınız online eğitimlerimize bilgisayar tablet veya akıllı telefonlarından erişebilir.

30 yılı aşkın deneyimimizle, uzmanlarımızca hazırlanan online eğitimlerimizi kurumsal olarak kullanabilmeniz için mükemmel bir şekilde sunuyoruz, hemen inceleyin: www.hizliegitim.com

İş hayatı profesyonellerini ve iş hayatına hazırlananları hedefliyoruz. Hâlihazırda 300’den fazla kurumsal müşterimize sunduğumuz 70 kategoride 1200’den fazla e-eğitim içeriği sürekli güncelleniyor. İçerikler çeviri değildir. Tamamen yerel, ülkemize özgü iş bilgisi ve çalışma kültürü göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

Toplamda 1.200’ü aşan, her hafta en az 10 yeni eklenen ve sürekli yenilenen online eğitim kataloğumuzu çalışanlarınızla kolayca buluşturabilirsiniz…

ATAYIN

Eğitimleri çalışanlarınıza zorunlu olarak atayın, gün belirleyin, belirlediğiniz kurallarla sunun.

01.

YAYINLAYIN

Çalışanlarınızın kendi gelişim planlarını oluşturabilmesine olanak sağlayın.

02.

ÖZELLEŞTİRİN

İçerikleri kurumunuza özgü hale getiriyoruz. Bu sayede eğitimler daha fazla benimseniyor.

03.

DAHİL EDİN

Gelişim programlarınızda kataloglarımızı destekleyici bileşen olarak kullanın.

04.

ALGORİTMALAR

Çalışanların ilgi alanına göre yeni eklenen eğitimler onlara özel olarak önerilir.

05.

MIKROLEARNING

Akılda kalıcı, kısa, öz, net ve özel tasarımlarla hızlı öğrenmeyi destekleyin.

06.

ÖĞRENME

NEDEN HIZLI EĞİTİM?

Çünkü bilgiyi hedef kitleye özet olarak sunuyoruz. Bilgiye erişmek için onlarca kitap, makale okumanız veya videolar izlemeniz gerekiyor. Oysa bunları tarayıp sizin için derleyen, bunları özetleyip sunan ve güncel tutan bir merkez var, o da Hızlı Eğitim. Belirli konularda artık onlarca eğitici kitap okumanıza gerek yok, bu konuda zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Bu zamanı da hayal gücünüzü geliştirecek romanlar , biyografiler okumak için kullanın. İnanın sizin için çok daha yararlı olacaktır. Gelin bilginin özünü sunan Hızlı Eğitimlerle gelişime hemen adım atın.

Videoyu oynat
Videoyu oynat

MERAK

SIKÇA SORDUKLARINIZA YANITLARIMIZ

Online eğitim (e-öğrenme), tartışmasız günümüzün en önemli eğilimlerinden birisi. Kurslarda harcanan zaman kaybı ve ücretler göz önüne alındığında çok daha ekonomiktir. Ancak bazı başlıklarda kurslara direkt bir alternatif değil, oradaki bilgileri destekleyen bir unsur olarak görülmelidir. Örneğin bazı konu başlıklarını kurslarda öğrenmeye günümüzde gerek kalmamıştır.

Özellikle iş hayatında zaman çok daha önemlidir. Bu nedenle Hızlı Eğitim sayesinde almak istediğiniz eğitimleri evde, yolda, iş yerinde kısacası dilediğiniz her yerde izleyebilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Dilerseniz anlamadığınız veya anımsamak istediğiniz konulara kolayca dönebilirsiniz. Eğitim içerisinde yer alan sorularla bilgilerinizi ve öğrendiklerinizi test edebilirsiniz.

Hızlı Eğitim, öğretici, eğlendirici ve aktif katılımı sağlayan, güncel konularla içeriğini her zaman yenileyen eğitimleriyle kişilerin çok ilgisini çekiyor. Bu özelliği ile Hızlı Eğitim’den vazgeçemeyeceksiniz! Özellikle görsel tasarıma son derece önem veririz. Konuları kolayca algılayabilmeniz için ifadelere özen gösteririz. Net ve basit anlatımla, şık ve etkili görsel kullanımıyla içeriği son derece etkili bir şekilde aktarırız. Bu tür sitelerdeki en önemli sorunlardan birisi olan içeriğin eskimesine Hızlı Eğitimde asla izin verilmez. Katalog sürekli yenilenir.

İçeriklerimizi hazırlayan kişiler aslında eğitim uzmanları ve eğitmenler. Yalnızca önemli bir farkları var, eğitimleri bilgisayar başında eğitim alınabilecek özel bir hale dönüştürüyorlar. Sınıf eğitimlerinde eğitmenin zamanı rahat, katılımcı da karşısında, dolayısıyla kaytarma olanaksız. Oysa bilgisayar karşısındaki eğitim alan kişiler için bu durum oldukça zor. Sosyal medya, mesajlaşmalar derken ilgi kolayca dağılabiliyor. Bu nedenle araştırmacı, öğrenme tasarımcılarımız ve editörlerimiz tüm bu unsurları göz önüne alarak eğitimleri özel olarak tasarlıyorlar. Teknik olarak araştırma, güncel bilgiyi özetleme, net ifadelerle öğretici bir hale getirme, görsel tasarım, seslendirme, etkileşimler ile kurguyu gerçekleştirmek ana işimizdir. Tüm mesajları netleştiririz. Kısa zamanda gerekli bilgiyi etkili bir şekilde aktarırız.

Bir şeyler öğrenmeye çalışan kişilerin davranışlarında herhangi bir değişiklik olmuyorsa öğrenme başarılı olmamış demektir. Bizim tasarım yaparken temel yasalarımızdan birisi;

“Ya davranış değişikliği ya ölüm» dür. Esas olan değişimi veya davranışı göstermek değil, kişilere tüm bunları onların da yapabileceklerini göstermektir. Bununla birlikte, öğrenme istenilen uygunlukta, faydalı ve ilgi çekici olduğunda bile davranışı değiştirmek zaman alabilmektedir.

Davranışları değiştirmek için kişilere yeni bilgi ve becerilerini ders ortamında uygulayabilecekleri çeşitli fırsatlar sağlamalıyız. Diğer bir deyişle, kişilere pratik yapma olanağı sunan öğrenim ortamları oluşturmanız gerekmektedir. Bu durum akılda tutma ve iş üstünde uygulama yapabilmeyi artıracaktır. Bilgiyi risksiz ortamlarda hayata geçirmek yetişkin profesyonellere yeni fikirlerin nasıl işe yarayabileceğini görme olanağı tanır.

Özetle yetişkinler için öğrenme tasarımı yapmak üniversite ve lise öğrencilerine program hazırlamaya benzemez. Onların farklı ihtiyaçları, farklı düşünme yapıları vardır. Yetişkinlerin nasıl öğrendiklerine dair yukarıdaki kavramları bilmeniz e-eğitimlerin daha başarılı olmasını sağlayabilir.

Günümüzde e-eğitimlerini kendileri üretmeye eğilimli müşteri kitlesinde artış gözlemliyoruz. Artık kurumlar maliyetler nedeniyle kendi bünyelerinde bu işleri yapmaya başlıyor. Maliyet açısından bakıldığında haklı olabilirler. Ancak yoğun çalışma ortamında bu kişilerin e-eğitim hazırlığını kendilerinin yapması yukarıdaki ilkeler göz önüne alındığında sizce ne denli sağlıklı olabilir?

Eğitim içerisinde yer alan ve aktif olarak katılabileceğiniz, oyun oynayarak da uygulayabileceğiniz egzersizler yer almaktadır. Bu sayede öğrendiklerinizi pekiştirmeniz kolay hale getirilmiştir. Hem eğleneceksiniz hem de öğreneceksiniz. Ayrıca eğitimleri dileğiniz zaman izleyebilme olanağı ile bilgilerinizi her zaman taze tutabileceksiniz.

Elbette. Her eğitimin sonunda adınıza düzenlenmiş, sertifika numarası bulunan e-sertifikalara sahip olmanız iş yaşamınızda önemli bir ayrıcalığa erişmenizi sağlar. Günümüzde bilindiği gibi sertifikalı eğitimler oldukça pahalıdır. İşte e-sertifikanın da en önemli farkı, yüksek tutardaki sertifika ücretlerine son veriyor olmasıdır. Eğitim sonunda alacağınız e-sertifikalar ile iş bulmanız daha da kolaylaşacaktır. En azından işverenlerin karşısına öğrenmeye hevesli bir kişi olarak çıkmış olacaksınız. Ayrıca Hızlı Eğitimi sürekli kullandıkça kariyerinizdeki gelişime ve değişime inanamayacaksınız.

Evet. Eğitimleri cep telefonunuzdan CDN servisleri yardımıyla internetinizi minimum tüketerek izleyebilirsiniz. Bunun için CDN servisimiz kişinin bağlantı hızına uygun çözünürlükte videoyu otomatik olarak belirler ve gösterimi gerçekleştirir. Bu sayede mobil internetinizi çok az tüketerek kolayca izleyebilirsiniz. Örneğin, yolda giderken, spor veya yemek yaparken bile eğitimlerinizi izleyebilir, dilediğiniz anda durdurabilir, geri alabilirsiniz.

Hızlı Eğitimde; Aile ve Çocuk, Bankacılık, Dijital Pazarlama, Hobi, Hukuk, İlişkiler, İngilizce, İş Becerileri, İş Sağlığı ve Güvenliği, Kişisel Gelişim, MS Office, Programlama, Tasarım, Temel Bilgisayar, Yönetim ve Liderlik gibi birbirinden farklı 70'ten fazla kategoride 1000'den fazla eğitime erişebilirsiniz.

Hızlı Eğitim içerisinde yer alan eğitimler sadece kurum çalışanları için hazırlanmıştır. Eğer kurumunuz için hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bunun için haber vermeniz yeterli. İçeriklerimiz sayesinde kurumunuzun, yöneticilerinizin ve çalışanlarınızın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.