Infinity ELearning

İnteraktif Video

Videoyu oynat

Interaktif Video

Interaktif Video, etkileşimli ve dinamik videolar oluşturmanıza izin veren e-öğrenme çözümüdür. Interaktif videolar kullanıcıların seçimlerine direkt videonun üzerindeyken gerçek zamanlı olarak yanıt verir. Bu sayede kullanıcıları öğrenme süreçlerine dahil eder ve benzersiz bir e-öğrenme deneyimi sunar. 

Interaktif Video ile e-eğitimlerinizi kolayca etkileşimli hale getirin. Kullanıcıları videoların akış süreçlerine dahil edin ve öğrenme verimini arttırın.

NEDEN?

Interaktif Video Öne Çıkan Özellikler

Interaktif Video; kullanıcı seçimlerine dinamik yanıt veren videoları InfinityLMS içerisinde sunuyor.

Akıllı Video Deneyimi

Interaktif Video ile etkileşimli ve akıllı videolar oluşturabilirsiniz. Bu sayede kullanıcı seçimleriyle ilerleyen benzersiz bir e-öğrenme deneyimi sunar.

01.

Video Bölümleme

Videolarınız içerisinde bölümler oluşturabilirsiniz. Bu sayede kullanıcılarınız videonun izlemek istedikleri yerine kolayca geçiş yapabilir.

02.

HotSpots

HotSpot özelliği sayesinde video içindeki nesneleri belirleyin. Bu sayede videolardaki sahne, öğe veya alanları hızla etkileşimli hale getirin.

03.

Interaktif Quiz

Gelişmiş görsel editör sayesinde videolarınız üzerine etkileşimli ve resimli quizler ekleyebilirsiniz.

04.

Responsive Tasarım

Her şey tam anlamıyla mobil cihazlarla uyumludur. Bu etkileşimli e-öğrenme deneyimi her cihaz ve tarayıcıdan kolayca kullanılabilir.

05.

InfinityLMS'e Entegre

Interaktif Video modülü InfinityLMS ile bütünleşiktir. Oluşturduğunuz etkileşimli videoları e-öğrenme bileşeni olarak sunabilirsiniz.

06.

ÖRNEK

Örneğimizi İnceleyin!

Interaktif Video

Videolar üzerinde interaktif bir özellik sağlar. Dilerseniz korona virüs için hazırladığımız interaktif videomuzu inceleyebilirsiniz. Yararlı olması dileğiyle...