Infinity ELearning

Kurumsal Blog

Kurumsal Öğrenmeyi Eğlenceyle Pekiştirmenin En Etkili Yolu!

Artık kurumsal bilgilerimizi eğlenerek ve yarışarak pekiştiriyoruz. Ürünümüzün adı; Quiz Show, çünkü onun sayesinde TV şovlarındaki kadar heyecanlı bir ortamda, mobil uygulama üzerinden çalışanlarınız öğrendiklerini eğlenceli bir şekilde pekiştiriyor!

Kullanımı çok kolay. AppStore ve GooglePlay’de yayınlanmış “Quiz Show” isimli bir uygulamamız var. Değerli müşterilerimiz olarak var olan InfinityLMS üzerinde çeşitli konularda soru bankanızı kolayca oluşturuyorsunuz. Veya dilerseniz sadece bu amaçla size hemen bir hesap açıyoruz. Örneğin belirli bir eğitim dizisini kapsayan 150 soruluk bir soru setini girebiliyor veya Excel’den toplu olarak ekleyebiliyorsunuz. Soru bankanızdan kaç soru sorulsun, zorluk düzeyleri ne olsun gibi seçeneklerle oyununuzu hemen oluşturuyorsunuz.

Ardından soru setlerinden oluşturduğunuz oyunu çalışanlarınıza hemen yayınlıyorsunuz. Çalışanlara sadece bir e posta gönderiliyor; kullanıcı adı, şifreleri, sizin belirlediğiniz açıklayıcı bir mesaj ve oyunu indirebilecekleri AppStore ve Google Play bağlantıları iletiliyor. Oyunun çalışanlar tarafından cep telefonlarına indirilmesinin ardından girilen e posta adresi ve şifre ile hemen oynamaya başlıyorlar.

Oyunları pek çok farklı kurguyla oluşturabiliyorsunuz. Örneğin bilinemeyen soruların kişilere tekrar çıkmasını sağlayabilirsiniz. Veya sadece bir kez sorarak eleme yaparak yarışma formatında ilerleyebilirsiniz. İster pekiştirme amaçlı ister yarışma amaçlı oyunlarınızı dilediğiniz gibi kolayca kurgulayabilirsiniz. Raporlama konusunda her zamanki gibi her türlü istatistik veriyi sizlere sunabiliyoruz. İster grafikli panellerle kullanım özetlerine, ister soru veya kullanıcı bazında ayrıntılı analizlere kolayca erişebiliyorsunuz.

Üstelik “Quiz Show” birden fazla oyun formatıyla daha da eğlenceli. Bu sayede zaman içerisinde sıkıcı olmaktan da ayrılmış oluyorsunuz. Örneğin bir oyunu “Bil Kazan” formatında ilerledikten sonra bir diğer oyunu “Kartları Eşleştir” formatında yayınlayabilirsiniz.

Teknolojisi tamamen Infinity E-learning yaklaşımıyla geliştirildiği için her zamanki gibi esnek olarak fikirlerinize değer veriyor ve bunları hızla uyarlayabiliyoruz.

Artık çalışanlarınız eğlenceli bir ortamda dilerseniz tatlı bir rekabet ile yarışarak öğrendiklerini pekiştiriyorlar. Kısa bir süre için InfinityLMS müşterilerimize oyunlarla ilgili genel soru bankasını ücretsiz sunuyoruz. Bu sayede kurumsal sorularınızla birlikte genel kültür ve eğlence sorularını da birlikte karma olarak oluşturabileceğiniz oyunları çalışanlarınıza yayınlayabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Sevgi ve saygılarımızla. 

quiz
tepe akademi bil kazan 724x1024 1