Infinity ELearning

InfinityLMS Yenilikler!

Herkese merhaba,

Bu hafta InfinityLMS üzerinde yaptığımız iyileştirme ve geliştirmeleri sizlerle paylaşıyoruz. Yararlı olması dileğiyle.

Rahatsız ettiysek en alttaki link ile gönderim listemizden çıkabilirsiniz.

İletişim için; info@infinityteknoloji.com

Akıllı raporlar dönemi başlıyor!

InfinityLMS bünyesinde akıllı raporları devreye almaya başladık. Uzun süredir yaptığımız ArGe doğrultusunda artık tüm raporlarımız sistem kullanımıyla ilgili önerilerde bulunmaya başlıyor. Hemen ilk denemenizi yapabilirsiniz. E-eğitimler / Atamalar / İşlemler / Raporlayın seçeneğinden alacağınız rapora hemen göz atın. Çok yakında artık tüm raporlarımız akıllı hale geliyor.

E-eğitimlerinizi etkileşimli sorularla renklendirin!

E-eğitim aralarına sürükle-bırak, boşluk doldur, kategorilendir, boşluk doldur gibi etkileşimleri direkt olarak InfinityLMS panelimizden de ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede herhangi bir araca gerek kalmadan etkileşim kütüphanemizden hemen yararlanabilirsiniz. Etkileşim kütüphanemiz çok yakında daha da zenginleşecek.

Sınıf eğitimlerinde harika güncellemeler var!

Artık aynı organizasyonda birden fazla kişiye atama yapılacaksa uyarılıyorsunuz. Eğitmen yetkinlikleriyle eğitimleri ilişkilendirin, bu sayede atama yaparken eğitimle ilgili eğitmenleri listeleyin. Eğitim künyesinde girilen süreye göre süre ve tarihler atamada otomatik oluşuyor. Organizasyonunuzla alınması gereken eğitimleri bağlayın, atanacak kişiler karşınıza otomatik gelsin.

Yorumları daha kolay yönetin!

Video yorumları listesinde tek bir videoyu, eğitim yorumlarında tek bir eğitimi, içerik yorumlarında tek bir içeriği seçin. Tüm yorumlar kolayca yönetebilmeniz için akıllı raporunuz çok yakında yayında olacak.

Video oynatıcıda beklenen geliştirme yayında!

E-eğitim video bileşenlerinde tam izlenmeli seçeneği aktifken artık kullanıcılarınız videoyu bitirdikten sonra tekrar izlemede video içerisinde ileri-geri yapabiliyor. Bu sayede videolar hem zorunlu izleniyor, hem de unutulan yerlere dönüş yapılabiliyor.